Başkan Çaykara: Ortak akılla harekete devam edeceğiz

Başkan Çaykara: Ortak akılla harekete devam edeceğiz

Vakıf Katılım

“Mahalle Hizmet Seferberliği” ekiplerinin son adresi Avcılar’ın tarihi yerleşim yerlerinden olan Ambarlı Mahallesi oldu. Fen İşlerin’den Temizlik İşleri’ne, Park ve Bahçeler’den Veterinerlik İşleri’ne kadar 25 araç ve 61 personelle oluşturulan çözüm ekibi sabahın ilk saatlerinde çalışmalarına başladı.

Kenti sokak sokak gezen ekipler temizlikten yolların bakım onarımına, ilaçlamadan yeşil alan ve parkların düzenlemesine kadar birçok soruna müdahale etti.

Çalışmaların başında ise Avcılar’da hizmet seferberliğini başlatan Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara vardı. Belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ile birlikte çalışmaları yerinde takip eden Çaykara esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Başkan Çaykara, kenti gezerek sorunlara müdahaleye devam ettiklerini belirterek, “Bir yandan da esnafımızı ve komşularımızı ziyaret ederek enerjilerini ve samimiyetlerini en içten duygularla hissettik. Komşularımızla bir araya gelmeye ve kentimizin geleceği için ortak akılla hareket etmeye devam edeceğiz.” dedi.

  Hibya Haber Ajansı